Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego
Ponad dwa miesiące unikał odsiadki 41-latek z pow. piaseczyńskiego w woj. mazowieckim. Mężczyzna wpadł w ręce dzielnicowych z Osięcin, którzy ustalili, że może przebywać u rodziny. Już trafił do więzienia, gdzie spędzi najbliższy rok.
24.04.2019 -
Dzielnicowy rozmawiał z młodzieżą o handlu ludźmi
Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem spotkał się z uczniami Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem, aby porozmawiać o współczesnych formach niewolnictwa.
24.04.2019 -
Podziękowania dla dzielnicowego
Mieszkanka Kobyli podziękowała dzielnicowemu z Posterunku Policji w Drohiczynie za zaangażowanie i pomoc w rozwiązaniu problemów, z jakimi borykali się mieszkańcy.
24.04.2019 -
Spotkanie z dzielnicowym oraz powiatowym rzecznikiem konsumenta
Poddębiccy policjanci wraz z Powiatowym Rzecznikiem Konsumenta zorganizowali spotkanie w bibliotece, aby wspólnie zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców miasta i gminy Poddębice.
24.04.2019 -
Policjanci z przywróconego posterunki pomogli uratować ludzkie życie
Asp. szt. Mariusz Maciulko i sierż. szt. Magdalena Rabczewska pomogli zdesperowanemu mężczyźnie, który próbował popełnić samobójstwo. Profesjonalne działania policjantów to kolejny już dowód, że przywrócenie Posterunku Policji w Przytocznej realnie przyczyniło się do poprawy bezpieczeństwa na terenie gminy.
23.04.2019 -
Dzielnicowi w akcji
Dobre rozpoznanie rejonu służbowego przez dzielnicowych i regularny kontakt z lokalną społecznością – to bardzo ważne i przydatne na co dzień elementy, które w policyjnej służbie pomagają zatrzymać przestępców na „gorącym uczynku”, czy też osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.
23.04.2019 -
Dzielnicowy ze Skrwilna ustalił włamywacza
Policjanci z Rypina zatrzymali 60-latka i przedstawili mu zarzut włamanie do pomieszczenia gospodarczego na terenie gm. Skrwilno. To dzięki pracy tamtejszego dzielnicowego mężczyzna został ustalony. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.
23.04.2019 -
Policjanci z pomocą dla Darii
W Poniedziałek Wielkanocny policjanci wzięli udział w biegu charytatywnym. W IV Wielkanocnej Mili Namysłowian organizowanej przez miejscowy klub biegacza, uczestniczyli funkcjonariusze i pracownicy cywilni namysłowskiej policji. Dzielnicowy z Wilkowa, gdzie na co dzień mieszka Daria, ufundował dodatkowo podarunek na licytację.
23.04.2019 -
Dzielnicowi w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców
Dzielnicowi z Woli i Bemowa dbają o bezpieczeństwo mieszkańców, docierają do osób starszych, które w sposób szczególny narażone są na działalność oszustów działających m.in. metodą „na policjanta czy administratora”. Działania, które podejmują to również spotkania edukacyjno-profilaktyczne, podczas których przestrzegają mieszkańców, wskazują jak unikać niebezpieczeństw oraz co robić w sytuacji ewentualnego zagrożenia. Tym razem spotkali się z pracownikami administracji, aby przypomnieć o założeniach programu „Dzielnicowy bliżej Nas”.
23.04.2019 -
Dzielnicowy wyeliminował problem zgłaszany przez mieszkańców
Zaangażowanie dzielnicowego przełożyło się na uprzątnięcie wyznaczonego miejsca na ognisko w rejonie miejscowości Leniewo. Dzięki współpracy z Urzędem Gminy Czyże, w miejscu tym zostały zawieszone worki na śmieci. Osoby korzystające z miejsca na ognisko, od tej pory, będą musiały również dostosować się do obowiązującego tam regulaminu.
23.04.2019