Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Wizyta dzielnicowego w przedszkolu
Praca policjanta oraz bezpieczeństwo na drodze, to tematy, które zostały omówione podczas spotkana dzielnicowego z przedszkolakami. Działania informacyjno-edukacyjne odbyły się w przedszkolu „Miś Uszatek” w Ostrorogu. Aby maluchy były widoczne na drodze, otrzymały od policjanta odblaski.
19.04.2019 -
Dzielnicowa z apelem do pieszych i rowerzystów
Dla ostrowskich policjantów jednym z priorytetów jest bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego, dlatego też dzielnicowa ostrowskiej komendy sierż. sztab. Natalia Raszewska na swojej dzielnicy zwróciła uwagę na niewłaściwe korzystanie z dróg rowerowych na ulicy Wrocławskiej i Armii Krajowej. Chcąc zapewnić poczucie bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu drogowego jej działaniem priorytetowym jest wyeliminowanie negatywnych zachowań tam występujących.
19.04.2019 -
Dzielnicowi zatrzymali sklepowych złodziei i odzyskali skradziony towar
Dzielnicowi z Święciechowy zatrzymali sprawców kradzieży sklepowych. Podczas policyjnej kontroli troje mieszkańców powiatu górowskiego w bagażniku auta przewoziło łupy skradzione w jednym z leszczyńskich marketów. To nie jedyna kradzież jakiej się dopuścili. Grozi im do 5 lat więzienia.
19.04.2019 -
Paczka, która nie dotarła do adresata, była przyczyną sporu zakończonego strzałami i uszkodzeniem samochodu
Kłótnię kuriera i jednego z mieszkańców, który wyczekiwał na swoją przesyłkę zakończyli dopiero przemkowscy dzielnicowi. Zanim jednak do tego doszło, doręczyciel „finalizując” spór pomiędzy nim, a adresatem paczki, dobył broń pneumatyczną i rozprawił się z jej pomocą z samochodem swojego klienta, a potem odjechał. Policjanci ostatecznie zatrzymali kuriera, w jego samochodzie odnajdując wspomnianą broń wraz z amunicją.
19.04.2019 -
Warto wracać bezpiecznie
W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, dzielnicowi z Nasielska, prowadzili wczoraj działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa pieszych. Podczas patrolu rozdawali kamizelki odblaskowe napotkanym osobom. Informujemy również, że takie elementy odblaskowe, każdy mieszkaniec gminy może bezpłatnie otrzymać w miejscowym komisariacie.
19.04.2019 -
Golubsko-Dobrzyńscy dzielnicowi uratowali życie mężczyzny
Golubsko-dobrzyńscy dzielnicowi zaalarmowani przez jednego z przechodniów, wskoczyli do strumienia i wyciągnęli na brzeg nieprzytomnego mężczyznę. Wezwane na miejsce służby medyczne, przetransportowały poszkodowanego do szpitala. Niewątpliwie interwencja policjantów uratowała mężczyźnie życie.
18.04.2019 -
Dzielnicowi eliminują zagrożenia naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policjanci z białostockie "czwórki" podjęli wzmożone działania ukierunkowane na eliminację zagrożeń naniesionych na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Weryfikacja naniesionych zgłoszeń realnie wpływa na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu białostockiego.
18.04.2019 -
Dzielnicowy odwiedził przedszkolaków
Asp. szt. Łukasz Domżalski, odwiedził przedszkolaków z Przedszkola przy ul. Ogrodowej w Brodnicy. Dzieci dowiedziały się od policjanta, jak bezpiecznie poruszać się po drodze i spędzać wolny czas.
18.04.2019 -
Tydzień bezpieczeństwa dla uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej w Szprotawie
Tydzień bezpieczeństwa dla uczniów klas pierwszych Społecznej Szkoły Podstawowej w Szprotawie to spotkania profilaktyczne zorganizowane przez szprotawskich dzielnicowych. Uczniowie mieli również okazję do spotkania z Komendantem Komisariatu Policji w Szprotawie.
18.04.2019 -
Sportowy sukces dzielnicowego na trasie kolarskiej
St. sierż. Filip Pendrak z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu rozpoczął kolejny sezon kolarski. 31 marca w Krzywiniu pokonał na rowerze dystans 62 km w 2 godziny i 51 minut, co dało mu II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dwukrotny mistrz Polski z 2018 roku do sezonu przygotowywał się praktycznie przez całą zimę.
18.04.2019