Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Policjantki z bydgoskiego Śródmieścia zapobiegły tragedii
Dzięki szybkiej reakcji policjantek z bydgoskiego Śródmieścia mężczyzna, który chciał targnąć się na własne życie trafił pod opiekę lekarzy. Interwencja przeprowadzona przez dzielnicowe asp. szt. Izabellę Born oraz mł. asp. Hannę Giza- Łazińską doprowadziła do uratowania ludzkiego życia.
22.05.2019 -
Profilaktyczne spotkanie z przedszkolakami w Gościcinie
Policjanci z Wejherowa w ramach spotkań profilaktycznych odwiedzili wczoraj dzieci z punktu przedszkolnego w Gościcinie. Funkcjonariusze opowiadali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz jak bezpiecznie spędzać czas podczas zabaw na świeżym powietrzu. Na zakończenie spotkania policjanci wręczyli dzieciom odblaski.
22.05.2019 -
Grójecki konkurs z okazji 100-lecia Policji
Dzielnicowa z Grójca zorganizowała konkurs wiedzy o historii policji. Uczniowie klas szkół z miasta i gminy Grójec uczestniczyli w dwóch pierwszych etapach turnieju. Celem konkursu jest upowszechnienie i popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie polskiej Policji, a także kształtowanie pozytywnych postaw.
21.05.2019 -
Sprzedał narkotyki 14 - latkowi. Dilera zatrzymali sochaczewscy dzielnicowi
Został przyłapany na kradzieży sklepowej, narkotyki miał schowane w portfelu, a papierosy w bieliźnie. Czternastolatek będzie teraz odpowiadał przed sądem rodzinnym. Mundurowi zatrzymali również 17 – latka, który sprzedał mu marihuanę. Starszemu z nich grozi kara nie krótsza niż 3 lata pozbawienia wolności.
21.05.2019 -
Dzielnicowi zatrzymali sprawcę włamania do pojazdu typu camper i 5 innych przestępstw
Policjanci z Bolesławca będąc na zabezpieczeniu meczu piłkarskiego, zauważyli mężczyznę podejrzewanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do pojazdu. Sprawca został zatrzymany i usłyszał 6 zarzutów. Podejrzany ma na swoim koncie kradzież z włamaniem, kradzieże sklepowe i złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
20.05.2019 -
Dzielnicowi z wizytą u przedszkolaków
15 maja 2019 r. w Przedszkolu Miejskim nr 156 w Łodzi przy ul. Tatrzańskiej, dzielnicowi IV Rewiru Dzielnicowych VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi st. sierż. Kamila Borowska i mł. asp. Hubert Wilk odwiedzili milusińskich uczęszczających do w/w placówki. Tematem przewodnim były bezpieczne wakacje.
20.05.2019 -
Dzielnicowi na spotkaniach z działkowcami
Dzielnicowi z białostockiej "czwórki" oraz Komisariatu Policji w Wasilkowie zorganizowali szereg spotkań z działkowcami. Celem konsultacji była poprawa bezpieczeństwa osób tam przebywających ponadto poruszono również tematy związane z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz programem Dzielnicowy Bliżej Nas.
20.05.2019 -
Dzielnicowi kontrolowali place zabaw
Wraz z poprawą aury, na placach zabaw i boiskach pojawia się coraz więcej dzieci i młodzieży. W ramach działań „Dzielnicowy bliżej nas” dzielnicowi wraz z pracownikiem Referatu Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Darłowie kontrolowali miejsca zabaw, które na co dzień zapewniają rozrywkę najmłodszym.
17.05.2019 -
Dzielnicowi opowiadali o zawodzie policjanta
Zgierscy dzielnicowy wspólnie z Urzędem Pracy w Zgierzu zorganizowali spotkanie z osobami poszukującymi pracy oraz uczniami Zespołu Szkół nr 1 w Zgierzu, które odbyło się 15 maja 2019r. w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zgierzu. Mundurowi wskazali zainteresowanym nie tylko formalne aspekty związane z przyjęciem do służby w Policji, ale również opowiadali jak naprawdę wygląda ta służba społeczeństwu.
17.05.2019 -
Plastelinowy policjant dla konstantynowskich dzielnicowych
Wzruszające są chwile, kiedy przedszkolaki dziękują policjantom i wręczają własnoręcznie wykonane prace. Dzieci z konstantynowskiego przedszkola integracyjnego w podziękowaniu za wizytę mundurowych w ich placówce podarowały dzielnicowym…policjanta z plasteliny.
17.05.2019