Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Sznupek w trakcie świąt zaskoczył dzieci na kwarantannie
W tym magicznym, świątecznym czasie dzielnicowi z dąbrowskiej komendy postanowili urozmaicić codzienną kontrolę osób przebywających na kwarantannie. Mowa tu o najmłodszych uczestnikach. Do drzwi i okien małych pociech wraz z mundurowymi zawitał Sznupek.
28.12.2020 -
Nietypowa interwencja dzielnicowych z Orzysza. Uratowali… wilka, który utknął w pułapce
Dość nietypowe zgłoszenie otrzymali dzielnicowi z Orzysza. Chodziło o wilka uwięzionego we wnykach. Policjanci postarali się o odpowiednio wykwalifikowane wsparcie i dzięki skutecznej interwencji udało się uratować zwierzę, które trafiło do Biebrzańskiego Parku Narodowego, gdzie przejdzie rehabilitację.
28.12.2020 -
Podziękowania dla dzielnicowego
Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach wpłynęło podziękowanie mieszkanki Moniek dla dzielnicowego mł. asp.Jakuba Popławskiego. Policjant pomógł kobiecie znaleźć mieszkanie zastępcze.
24.12.2020 -
Świąteczny prezent od dzielnicowego z Jawora
Dzielnicowy z jaworskiej komendy w ramach pomocy świątecznej ufundował prezent dla potrzebującej rodziny. Tym razem paczka pełna słodyczy oraz klocki trafiły do 8-letniego chłopca, którego samotnie wychowuje mama. Ten miły gest ogromnie wzruszył rodzinę, a na twarzy chłopca zagościł uśmiech.
24.12.2020 -
Dzielnicowi zlikwidowali domową uprawę konopi
Dzielnicowi z VII Komisariatu Policji w Łodzi zlikwidowali uprawę konopi indyjskich zorganizowaną w mieszkaniu na Górnej. Mundurowi zabezpieczyli trzy rośliny oraz sprzęt do ich uprawy. 24-letni właściciel nielegalnej uprawy odpowie za przestępstwo zagrożone karą do 3 lat więzienia.
23.12.2020 -
Paczki dla seniorów od dzielnicowych
Wczoraj włoszczowscy dzielnicowi odwiedzili osoby samotne i potrzebujące, aby przekazać im świąteczne paczki. W tym szczególnym czasie policjanci postanowili wesprzeć seniorów i wspólnie z redakcją gazety Nowe Media Świętokrzyskie przygotowali dla nich prezenty. Należy pamiętać, że do policjantów zawsze można zwrócić się o pomoc. Wszystkie potrzeby, które wykraczają poza nasze kompetencje, funkcjonariusze niezwłocznie przekażą odpowiednim instytucjom.
23.12.2020 -
Dzielnicowi ze Szczuczyna i Rajgrodu przekazali świąteczne paczki
Dzielnicowi ze Szczuczyna i Rajgrodu przekazali paczki dla potrzebujących rodzin w swoich rejonach służbowych. Wspólnie z przedstawicielami lokalnych ośrodków pomocy społecznych wytypowali najbardziej potrzebujące rodziny i przekazali prezenty.
23.12.2020 -
Bielscy dzielnicowi pomagają osobom potrzebującym
Bielscy dzielnicowi każdego dnia starają się dotrzeć do osób potrzebujących pomocy. Dzisiaj przekazywali paczki żywnościowe osobom będącym na kwarantannie. Jednocześnie mundurowi sprawdzali, czy osoby te nie potrzebują dodatkowej pomocy.
23.12.2020 -
Świąteczne prezenty od dzielnicowych z Komisariatu Szczecin Śródmieście
Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy szczególnie myślimy o innych osobach. To czas dzielenia się radością i niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Dzielnicowi z Komisariatu Szczecin Śródmieście po raz kolejny zorganizowali szczytną akcję dla potrzebującej rodziny, tym razem była to świąteczna paczka.
23.12.2020 -
PACZKA Z DZIELNICY – dzielnicowy asp. Leszek Jacznik w roli Świętego Mikołaja
To już czwarta odsłona organizowanej przez dzielnicowego Posterunku Policji I Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie asp. Leszka Jacznika akcji pod szlachetną nazwą „PACZKA Z DZIELNICY”. I choć tegoroczna akcja w związku z pandemią koronawirusa wygląda inaczej, to i tak dzielnicowy z PP I zadbał o to, aby szczególnie najmłodszym umilić czas oczekiwania na Świętego Mikołaja. Z uwagi na brak śniegu, dzielnicowy postanowił zamienić sanie na policyjny radiowóz. Wszystkie paczki zostały skrupulatnie spakowane z zachowaniem norm sanitarnych, umieszczone w bezpiecznych reklamówkach po to, aby bezpiecznie mogły trafić w ręce dzieci.
23.12.2020