Dzielnicowy z pasją

Na co dzień nosi mundur, po godzinach trenuje kulturystykę. Stargardzka policjantka na podium

St. asp. Marcela Polaszczyk na co dzień pełni służbę, jako starszy dzielnicowy Wydziału Prewencji stargardzkiej komendy. Poza służbą jej wielką pasją jest kulturystyka, którą trenuje prawie codziennie. W miniony weekend stanęła na podium w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness.

Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat. Swoją przygodę z kulturystyką zaczęła 4 lata temu, szybko stała się jej pasją. Dyscyplina ta wymaga od niej wiele wyrzeczeń, z drugiej daje ogromną satysfakcję. Sukcesy, które odnosi motywują ją do dalszej ciężkiej pracy. Treningi i odpowiednia dieta są bardzo wymagające i rygorystyczne. Lata ciężkich ćwiczeń, uczą odpowiedzialności, systematyczności i pełnego zaangażowania w każde podjęte działanie.

12-13 listopada bieżącego roku w Gorzowie Wlkp. odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Wzięła w nich udział stargardzka policjantka- zajmując III miejsce w kategorii Weteranki Bikini Fitness Wellness od 35 lat Open. Rywalizacja była bardzo zacięta. Jednak lata treningów oraz kilka miesięcy ciężkich przygotowań pod okiem trenera, zaowocowały i nasza funkcjonariuszka stanęła na podium. Udział w zawodach pozwoli jej na dalszy start w zawodach kulturystycznych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Koleżance serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

mł. asp. Justyna Siwarska

Powrót na górę strony