Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Z seniorami o różnych aspektach bezpieczeństwa
Mł. asp. Grzegorz Krzyżanowski z Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii wraz z dzielnicowym mł. asp. Jarosławem Małeckim spotkali się z członkami Klubu Seniora w Domu Kultury "Modraczek".
10.10.2019 -
Miasteczko ruchu drogowego w Przedszkolu nr 66
Dzielnicowy sierż. sztab. Tomasz Grechuta i profilaktyk Monika Gosz z komisariatu na Szwederowie odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 66 mieszczącego się przy ul. Zapolskiej 16 w Bydgoszczy.
10.10.2019 -
Teoretyczna i praktyczna lekcja o bezpieczeństwie dla przedszkolaków
Dzielnicowy z Mroczy mł. asp. Krystian Napierała uczył przedszkolaków jak bezpiecznie korzystać z dróg. Lekcja teoretyczna połączona była z praktyczną, co z całą pewnością pomoże dzieciom łatwiej przyswoić ważne dla ich bezpieczeństwa zasady.
10.10.2019 -
Program Prewencyjny "Sami Sobie"
W pierwszą sobotę października 2019r zakończono program prewencyjny „Sami Sobie”, który był realizowany na terenie gminy Sieradz od wiosny 2019r przy współudziale dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
08.10.2019 -
Patoklimaty w Szkole Podstawowej w Kobylej Górze
Dzielnicowy z Posterunku Policji w Kobylej Górze spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej w Kobylej Górze i rozmawiał z nimi na temat szkodliwości działania środków syntetycznych na organizm człowieka. Spotkanie profilaktyczne odbyło się w ramach ogólnopolskiej kampanii "Narkotyki i dopalacze zabijają".
08.10.2019 -
Wywiózł śmieci na „dzikie wysypisko” – został przyłapany na gorącym uczynku przez dzielnicowych
Dzielnicowi podczas kontroli miejsca zgłoszonego przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, zauważyli mężczyznę, który wyrzucił worek ze śmieciami przy drodze gminnej na oznaczonym w tym miejscu „dzikim wysypisku śmieci”. Za swoje zachowanie 26-latek odpowiadał będzie przed sądem.
08.10.2019 -
O bezpieczeństwie seniorów podczas "Seniorady" w Goniądzu
W ramach projektu „Senior na czasie” współtworzonym przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku oraz Polskie Towarzystwo Diabetyków i Narodowy Bank Polski oraz kampanii „Pomóż się odnaleźć” w dniu 6 października 2019 roku dzielnicowi z Posterunku Policji w Goniądzu we współpracy ze Strażą Leśną Nadleśnictwa Knyszyn spotkali się z seniorami z powiatu monieckiego na „Senioradzie” w Goniądzu.
08.10.2019 -
Profilaktyki ciąg dalszy, policyjne spotkania z dziećmi
Policyjne zajęcia z najmłodszymi są wpisane w służbę bełchatowskich profilaktyków i dzielnicowych. Policjanci uczą dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa. Tym razem najmłodszych mieszkańców naszego powiatu gościli mundurowi w Posterunku Policji w Klukach oraz policjantki z bełchatowskiej komendy. Policjanci odwiedzili także przedszkolaków w Niedyszynie, Klukach oraz w Przedszkolu "Bolka i Lolka" w Bełchatowie
08.10.2019 -
Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego
Oświęcimscy dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego 24 – letniego mężczyznę. Mieszkaniec Oświęcimia od kilku tygodni był poszukiwany przez Sąd za przestępstwo przeciwko mieniu.
07.10.2019 -
Odblaski to bezpieczeństwo, bezpieczeństwo to życie – wiedzą o tym już przedszkolaki
Systematyczne spotkania policjantów różnych pionów z przedszkolakami i uczniami zwiększa świadomość młodego człowieka na temat bezpieczeństwa. Tym razem dzielnicowi z Komisariatu Policji w Rzgowie zawitali do przedszkola, gdzie z ,,zerówkowiczami” rozmawiali o szeroko pojętym bezpieczeństwie.
07.10.2019