Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Dzielnicowy odwiedził dzieci w szubińskich przedszkolach
Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Szubinie, mł. asp. Damian Ziółkowski odwiedził dzieci w Przedszkolu nr 3 oraz Niepublicznym Przedszkolu ,,Słoneczko” w Szubinie. Policjant rozmawiał z maluchami o bezpieczeństwie w czasie ferii.
04.02.2020 -
Z tą wiedzą ferie będą bezpieczniejsze
Dzielnicowy Posterunku Policji w Sokołach rozmawiał z dziećmi i młodzieżą na temat bezpiecznego wypoczynku w trakcie ferii zimowych. Mundurowy zwrócił uwagę na zagrożenia, jakie niosą ze sobą nieodpowiedzialne zachowania i zabawy w trakcie zimowego wypoczynku.
31.01.2020 -
Bezpieczne zimowisko z dzielnicowymi
Augustowscy dzielnicowi wraz z przedstawicielami Sanepidu spotkali się z dziećmi, które spędzają czas wolny podczas ferii w Osiedlowym Domu Kultury. Głównym tematem spotkania było szeroko rozumiane bezpieczeństwo.
31.01.2020 -
Czuwają, aby było bezpiecznie
Każdego dnia sopoccy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem osób przebywających w kurorcie. Wśród mundurowych są także dzielnicowi, którzy na co dzień mają kontakt ze społeczeństwem. Okres zimowy i znaczne spadki temperatur stwarzają potencjalne zagrożenie dla życia i zdrowia osób, dlatego dzielnicowi zwracają szczególną uwagę na problemy osób narażonych na wychłodzenie i kontrolują ogródki działkowe, pustostany, piwnice i klatki schodowe. Apelujemy też do mieszkańców - informujcie Policję o osobie potrzebującej pomocy.
30.01.2020 -
Przedszkolaki gościły lubranieckich dzielnicowych
Dzielnicowi z Posterunku Policji w Lubrańcu kolejny raz gościli u przedszkolaków. Najpierw dzieci z Samorządowego Przedszkola zaprezentowały spektakl o bezpieczeństwie, a później usłyszały od mundurowych cenne rady dotyczące bezpieczeństwa na drodze, na podwórku, czy w kontaktach z nieznajomymi w ramach prowadzonych w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku".
30.01.2020 -
Z myślą o bezpiecznych feriach
W trosce o bezpieczeństwo młodych osób, w trakcie zbliżających się ferii zimowych opatowscy dzielnicowi spotkali się z najmłodszymi mieszkańcami Opatowa i gminy Opatów. Głównym tematem wizyt był bezpieczny i odpowiedzialny wypoczynek w okresie ferii zimowych.
30.01.2020 -
Dzielnicowy na szkolnych pogadankach
Przedwczoraj i wczoraj dzielnicowy z Komisariatu Policji w Stopnicy odwiedził uczniów szkoły w Pacanowie, Wójczy i Ratajach Słupskich. W ramach akcji „Bezpieczne ferie” omówił zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas wypoczynku. Policjant przypomniał jak bezpiecznie poruszać się po drogach. Apelował o używanie elementów odblaskowych podczas korzystania z dróg po zapadnięciu zmroku. Omówił, jak korzystać z Internetu, aby nie stać się ofiarą cyberprzestępców.
30.01.2020 -
Lekcja o bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku
W ramach działań "Bezpieczne ferie" dzielnicowi z Posterunku Policji w Łabiszynie spotkali się z uczniami Zespołu Szkół w Lubostroniu. Celem spotkania było omówienie podstawowych zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.
30.01.2020 -
Dzielnicowi pomogli bezradnemu mężczyźnie
Dzielnicowi z Posterunku Policji w Baligrodzie pomogli 67-letniemu mieszkańcowi Nowosiółek. Schorowany mężczyzna leżał głodny, w nieogrzanym domu. Trafił pod opiekę lekarzy.
30.01.2020 -
Tomaszów Lubelski - Policjanci zapobiegli tragedii
Dzielnicowi z Posterunku Policji w Ulhówku uratowali 43-latka przed wychłodzeniem. Upojony alkoholem i wyziębiony mężczyzna leżał w domu, a kontakt z nim był bardzo utrudniony. Wewnątrz pomieszczenia panowało jedynie 6 stopni Celsjusza. Mężczyzna trafił do szpitala.
29.01.2020